Відстань між точками С (х) і Д (3) = 6 одиниць. Знайдітькоординат точки С.Скільки розв*язків має

задача?

Ответы на вопрос

Отвечает Киевский Камран.

|CD| = |3-x|\\ |3-x|=6\\ \begin{cases} 3-x=6\\ 3-x=-6 \end{cases}\Rightarrow \begin{cases} x=-3\\ x=9 \end{cases}\\ C(-3),\;C(9)

Задача имеет два решения.