Площа прямокутника дорівнює 228см², а його периметр -72 см. Чому дорівнюютьдовжини сторін цього

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Втюрин Кирилл.
2(Ш+Д)=72
Ш*Д=228

2(Ш+Д)=72
Ш+Д=36
Ш=36-Д

Ш*Д=228
(36-Д)*Д=228
Д²-36Д+228=0
Д₁=(36+8√6)/2=18+4√6  ⇒ Ш₁=36-(18+4√6)=18-4√6
Д₂=(36-8√6)/2=18-4√6    ⇒ Ш₂=36-(18-4√6)=18+4√6

Ответ: 18+4√6, 18-4√6