Задача.Було 70 метрів тканини, витратили на пошиття підковдр 15 метрів,наволочок 5 метрів.

Залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлишин Данил.
15+5=20(м)витратили
70-20=50(м)залишилось
50 залишилось