Знайти координати середини відрізка АВ якщо: А(1,5,3) В(-1,3-7)


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Катя.
Знайти координати середини відрізка АВ якщо:
А(1,5,3) В(-1,3-7)
Найти координаты середины отрезка АВ если:

Решение:

Координаты середины отрезка равны полусуммам координат его концов.

Обозначим середину отрезка АВ точкой С с координатами (x_c;y_c;z_c)
Находим координаты точки С

x_c = \frac{x_A+x_B}{2}= \frac{1-1}{2}=0

y_c = \frac{y_A+y_B}{2}= \frac{5+3}{2}=4

z_c = \frac{z_A+z_B}{2}= \frac{3-7}{2}=-2

Получили координаты середины отрезка АВ  в точке С(0;4;-2)

Рішення:

Координати середини відрізка рівні напівсумою координат його кінців.

Позначимо середину відрізка АВ точкою С з координатами

(x_c;y_c;z_c)
Знаходимо координати точки С


x_c = \frac{x_A+x_B}{2}= \frac{1-1}{2}=0

y_c = \frac{y_A+y_B}{2}= \frac{5+3}{2}=4

z_c = \frac{z_A+z_B}{2}= \frac{3-7}{2}=-2

Отримали координати середини відрізка АВ в точці С (0; 4; -2)