Знайдіть площу трикутника,дві сторони якого дорівнюють 5 см і 12 см,а кут між ними 45 градусів.


Ответы на вопрос

Отвечает Серебренников Илья.
S=a*b*sin A, где а и b стороны треугольника, <А угол между ними.
S=5*12*√2/2=30*√2 cм^2