Көмектесіңіздерші өтінемін!!! Өрнектің коэффициентін табыңыз:-0,625а*(-5тен1б)*7с A) 0,875 B) 2,975

C) 6,175 D) 7,825

Ответы на вопрос

Отвечает Пупышева Дарья.
-0,625a* (-\frac{1}{5} )b*7c=-0,625*(- \frac{1}{5})*7abc=0,875abc 0,875 ке тең