Моторний човен подолав відстань між двома пристанями за течією річки за 3 години а проти течії за 4

години Знайдіть відстань між цими пристанями якщо швидкість течії річки 2 кілометри за годину

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Данил.
Пусть х скорость катера, тогда по течению (х+2)*3 . А против течения (х-2)*4
Составим уравнение:
(х+2)*3=(х-2)*4
3х+6=4х-8
х=14 км/ч
14+2*3=48 км.
Ответ: 48 км.