Вартість ліхтарика з батарейкою 20 грн. Хлопчик на всі гроші, що в нього були, міг купити або

ліхтарик без батерейки, або чотири батарейки. скільки грошей було у хлопчика?

Ответы на вопрос

Отвечает Гутцайт Александр.

1)20:5=4(грн)Ціна 1 батарейки

2)4*4=16(грн)Ціна 4 батарейок

3)  Ціна 4 батарейок=Ціна лихтарика.

 Відповідь: У хлопчика було 16 грн.