За день туристи подолали 31 км. Чотири години вони рухалися зі швидкістю 4 км/год, а потім -зі

швидкістю5 км/год. Скільки

Ответы на вопрос

Отвечает Нежданов Вадим.
1) 4*4=16(км)S потім 2) 31-16=15(км) S потім 3)15/5=3(год.)t потім 4)4+3=7(год) всього
Отвечает Алиева Мадина.
1)4х4 = 16(км) - за 4 год подолали. 2)31 - 16 = 15(км)- за 5 год. А скільки чого?!Я не зрозуміла?!