У коробці лежала цілаквадратна плитка шоколаду,складена з маленьких квадратиків.Кирило зїв усі 20

квадратиків розташованих уздовж стінок коробки.Скільки маленьких квадратиківшоколаду залишилось у коробці?

Ответы на вопрос

Отвечает Дужак Егор.
По периметру 20 плиток - т.е. 6 плиток -1 сторона
20:4+1=6 плиток
6*6=36 плиток вся шоколадка
36-20=16 плиток осталось
Отвечает Вотинова Саша.
Кіріл з'їв тільки 20 плиток біля стінок,а значить було з боків по три і по 9,і того він з'їв 9+9+1+1=20 з'їв Кирил.Чтобы знайти скільки було потрібно 9*3=27.А залишилося після того, як він з'їв 27-20=7 плиток.