У трьох бочках було 425 л соку і меду . Соку в двох бочках була однакова кількість літрів , а меду

- на 44 л більше . Скільки літрів меду було в бочці.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Александр.
425-44=381/3=127+44=171 л меду було