Вид стрички завдовжки 5 м видризали три шматки по 6 дм яка завдожки стричка залешилася


Ответы на вопрос

Отвечает Малета Ірина.
1) 3×6=18 (дм)-відрізали від стрічки;
2) 50-18=32 (дм)

5м переводимо в дм=50
Відповідь: 32дм або 3м 2дм