У парку росте360 каштанів,а беріз на296 менше,а кленів стільки,скільки каштанів і беріз разом.

Скільки всього дерев росте.

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Даша.
360 - 296 = 64 - беріз
64 + 360 = 424 - кленів 
424 + 64 + 360 = 848 - всього дерев