У вітальні старого будинку жило 6 домовичків,а в їдальні -4, а в спальні стільки, скільки у

вітальні та їдальні разом. скільки домовичків жило у всіх трьох кімнатах? задача на 2 дії

Ответы на вопрос

Отвечает Грибченко Алеся.
1)6+4=10(дом.)-в спальні
2)10+10=20(дом.)
Від.:20 домовичків жило у трьох кімнатах