Даю 15 балов.для виготовлення 6 однакових приладів потрібно 14 кг металу .Скільки металу надо для

виготовлення 15 таких самих приладів?Помогите плиз,очень надо.

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Глеб.
14 кг - для 6 приспособлений
х кг - для 15 приспособлений
х = 14 · 15 : 6 = 35 ( кг)
Ответ: 35 кг.