Із 1/3 га липових насаджень одержали 220 км меду. скільки кг меду одержить з 3/4 га липових

насаджень?

Ответы на вопрос

Отвечает Перепичай Маша.
1) 220 : 1/3 = 220 * 3 = 660 (кг) - получат с 1 га
2) 660 * 3/4 = 165 * 3 = 495 (кг) - получат с 3/4 га

Ответ: 495 кг.