1. Знайти 15% від 200 км. 2. Знайти площу поля, якщо 25% його площі становить50 га. 3. Летіло 50

голубів: 15 білих і 35 сизих. Скільки відсотків білих голубів летіло? 4. У результаті помелу пшениці 20% іде у відходи. Скільки тон насіння пшениці потрібно змолотити, щоб одержати 40 т борошна?

Ответы на вопрос

Отвечает Шматков Александр.
200:100*15=30 км
===============================
50*100:25=200 га площа поля
==========================
15:50*100=30% білих
============================
100-20=80% борошна
40*100:80=50 т треба насіння пшениці