З однієї длянки зібрали 42 мішки цибулі,а з другої-29.З другої ділянки збрали на 715 кг цибулі

менше,ніж с першої.Скільки кілограмів цибулі зібрали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Белорусцева Настя.

1)42-29=13 мішків зібрали з другої ділянки менше

2)715:13=55 кг важить один мішок

3)42*55=2310 кг з першої ділянки

4)29*55=1595 кг з другої ділянки

===============================================