Знайдіть суму всіх додатніх членів аривметичної прогресії:4,6; 4,2; 3,8; .........


Ответы на вопрос

Отвечает Мосейкина Анюта.
D=4.2-4.6=-04 разность ар прогрессии, найдем число положительное 4,6/,4=11,5=12
проверяем а12=4,6-0,4/11=,2
S12=4,6+0,2/2 *12=28,8