Параграф 17 номер 600. Сума двох чисел дорівнює 167.Одне із чисел на 27 більше за інше.Знайдіть ці

числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Писакин Валентин.
1 число - х.,
2 число - (х + 27),
х + х + 27 = 167,
2х = 167 - 27,
2х = 140,
х = 140 : 2,
х = 70 - 1 число,
х + 27 = 70 + 27 = 97 - 2 число