Господарка зібрала 3 кошики малини, по 4 кг. в кожному кошику, і 8 кг агрусу. На скільки кілограмів

більше вона зібрала малини, ніж агрусу?

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.
3*4=12(кг) малини
12-8=4(кг)
В-дь  на 4 кг