На запитання "Чи багато риби наловили?" Лисичка хитро відповіла: у нас разом з Котиком на 7 рибин

більше, ніж у мене самої, а в одного з нас на 17 рибин менше, ніж у другого. Скільки риби зловили разом Лисичка-Сестричка та Кіт-Муркіт?

Ответы на вопрос

Отвечает Арнюдаева Юлия.
7+17=24риби (у лисиці) 24+7=31 риба у двох
Отвечает Белавец Олька.
Если у них двоих рыб на 7 больше, чем у Лисички, то эти 7 рыб принадлежат Коту. 
1)7+17=24рыб-у лисички.
2)7+24=31 рыба-всего.