Сквер має прямокутну форму. Його довжина дорівнює 50м, а ширина 20м. Дві п"ятих площі скверу займає

ігровий майданчик, а решту відведено під дерева й кущі. Знайди площу відведену під дерева й кущі

Ответы на вопрос

Отвечает Гулис Анастасия.
1)50*20=1000(м²)-площа скверу
2)1000*1/5=200(м²)- площа відведена на ігровий майданчик.
3)1000-200=800(м²)-площа відведена для дерев і кущів.