6+4=10 жəне 2+3=5 теңдіктерін пайдаланып , қандай екі таңбалы екі санды қосуға болады? Осындай

бірнеше қосынды жаз. Олардың мəндерін тап.

Ответы на вопрос

Отвечает Сила Анна.
6+2=8
4+3=7
10+5=15=>
8+7=15

6+3=9
4+2=6=>
9+6=15