Обчислити обєм і площу поверхні прямокутного паралелепіпеда якщо його виміри дорівнюють 12см 15см

18см

Ответы на вопрос

Отвечает Бундаш Олег.
V=a*b*c
V=12*15*18=3240 куб.см
S=2*(ab+bc+ac)
S=2*(12*15+15*18+12*18)=2*666=1332 кв.см