Бензин құйылған цистернадан ондағы бензиннің 0,3-і құйып алынды.Сонан соң қалған бензиннің 5/3 і

құйып алынды. Цистернада 5,58 т бензин қалды.Цистернада алғашқыда неше тонна бензин болған?

Ответы на вопрос

Отвечает Скоромникова Маргарита.
1-0,6=0,4
5,88:0,4=14,7
1-0,3=0,7
14,7:0,7=21(т)
Ж:Цистернада алғашқыда 21 тонна бензин болған.