Бірліктерін 3ке бөлгенде 9:3=3 теңдігі қолданылатын екі таңбалы сандарды жаз


Ответы на вопрос

Отвечает Балашова Женя.
25/5=5
36/6=6
49/7=7
4/2=2
63/8=8