Задача 1034 з 76метрів тканини пошили 8 однакових суконь і 13 халатів.На одну сукню йде 3метра

тканини.Скільки метрів тканини йде на один халат

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Степан.
1)8*3=24(м)-тканини пішло на всі сукні.
2)76-24=52(м)-залишилось на халати.
3)52:13= 4(м)-тканини йде на один халат
Отвечает Кічун Діма.
8*3=24
76-24=52
52/13=4