На будівництво привезли 126 т цементу, а піску - в 4 рази більше. За день витратили а т піску.

Скільки тонн піску залишилося? Склади вираз для розв'язування задачі та знайди його значення, якщо а = 450. помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Воропаева Кристина.
1)126 4=504
2)504-450=54
Отвечает Хрусталева Кристина.

126*4=504т  привезли  піску ,

504-а, а=450 ; 504-450=54тонн піску..

,