51-(3.29×0.1+6.241) словами


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Даша.
П'ятдесят один відняти три цілі двадцять дев'ять сотих помножити на нуль цілих одну десяту дадати шість цілих двісті сорок одну тисячну
Отвечает Болотова Полина.
1) 3.29*0.1=0,329
2) 0,329+6.241=6.57
3) 51- 6.57=44.43