Висота тополі-15м.сосна на 15м вища від тополі.висота клена становить 1/3 висоти сосни.яка висота

клена.

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.
1) 15+15=30 (м)- висота сосни
2)30:3=10 (м)-висота клена
Відповідь:10 метрів висота клена.