Дробь, которая больше 3/5, но меньше 4/5. Если можно, объясните как найти, то что надо увеличить

знаменатель это понятно но как найти на сколько не могу понять.

Ответы на вопрос

Отвечает Шостак Лілія.
Знайди найменше спільне кратне твого знаменника
В тебе це 5 тоді наступний спільний кратний більше 5 буде 10
В результаті в тебе має вийти
3/5=6/10
4/5=8/10
В такому випадку твоє число х
6/10<х<8-10
Х=7/10