Петро Ледащенко може пофарбувати стіну за 24 год,а Іван Працелюб-за 8 год.Яка частина стіни

залишиться непофарбованою після 1 год після спільної роботи Ледащенка та Працелюба.

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Данил.
1:24=1/24 фарбує Ледащенко за 1 год
1:8=1/8 фарбує Працелюб за 1 год
1/24+1/8=1/6 фарбують разом за 1 год
1-1/6=5\6 залишиться непофарбованою
===================================