Допоможіть розвязати задачу,дужжее треба) На прилавку стояло кілька трилітрових банок із соком

.Коли принесли ще 18 л соку,його стало 33л.Скільки банок із соком стояло на прилавку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Веремчук Юра.
Вычисляем так.
Стало 33 л по 3л 
Стало банок = 33/3 = 11.
Принесли = 18/3 = 6
Сколько было = 11-6 = 5 
Ответ: Было 5 банок.