На сцене спивав хор з 2 рядив по 7 дивчаток и 6 хлопчиков .Сколько всёго детей у хоре?


Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.
1)7+6=13(д.)-дiвчаток та хлопчикiв в одному ряду
2)13*2=26(д.)-дiтей у хорi
Вiдповiдь:всього 26 дiтей у хорi.
Отвечает Кириченко Анастасія.
Скорее всего 26 наверно