Чому дорівнює площа квадрата ABCD , якщо А(1,-1); С(3,5)


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
|AC| =√((3-1)²+(5+1)²)
|AC| =√40
S квадрата=(1/2)*AC*BD, AC=BD=√40
S=(1/2)*(√40)²
S=20