1)довжинаи ширина поля прямокутноъ формидорівнюють 1.5кмі 1.2 км.Яка лоща у гектарах. 2)два

автомобіля їдуть на зустріч один одному.Швидкість першого 58.5км/год,а другого в1.2 рази більша .Наскільки кілометрів вони зблизяться через півтори години. 3)Знайди значення виразу(12-1.4х)х,якщо х=4,5. 4)Наскільки добуток чисел 3,25і7.2 менший за квадратїх суми.

Ответы на вопрос

Отвечает Даниелян Тимофей.

1,5*1,2=1,8 кв км =180 га

================================

1)58,5*1,2=70,2 км/год швидкість другого авто

2)58,5+70,2=128,7 км/год швидкість наближення

3)128,7*1,5=193,05 км

=======================================

(12-1,4х)х=12х-1,4х²

12*4,5-1,4*4,5²=54-28,35=25,65

===============================

(3,25+7,2)²-(3,25*7,2)=109,2025-23,4=85,8025