У трьох книжках 1101 сторінка . в першій і другій 863 сторінки . в першій і третій 780 сторінок.

скільки сторінок в кожній книжці

Ответы на вопрос

Отвечает Волова Василиса.
1101-863=238 у третій
1101-780=321 у другій
863-321=542 у першій
============================