Бджола майя за літо назбирала 27 кг липового меду і 24 кг квіткового.А віллі назбирав 36 кг

акацієвого меду і 15 кг гречаного. Хто назбирав меду більше і на скільки. Розвязати задачу за планом.

Ответы на вопрос

Отвечает Клименок Арина.
1) 27+24=51(кг)- меду назбирала Мая
2)36+15=51(кг)- меду назбирав Віллі
Відповідь: вони назбирали таку саму кількість меду 51 кг
Отвечает Котик София.
Майя : 27+24=51кг
Вилли : 36+15=51 кг
Собрали поровну