Під час сушіння хліба на сухарі його маса зменшується на 35 %.Скільки кг сухарів можна отримати зі

120 кг свіжого хліба?

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Сергей.
1 спосіб - 120*35=4200:100=42
2 спосіб - 120:100=1,2*35=42