1 л фарбы выстачае для пофарбування 9 м квадратных пидлоги.скильки литрив фарбы потрибно щоб

пофарбуваты ,довжина якого 30 м а ширина установить пять шестых довжины

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Алина.

Це задача з ДПА,можливо, в умовІ задачі помилка.

1) 30:6*5=25(м) - ширина спортзалу

2)25*30=750(м2)-площа спортзалу

3)750:9=83(л) (ост.3м2),значить,83л 333мл

Я думаю,за рік цю помилку виправили,буде інша задача.