Видстань вид Киэва до Житомира зализницею (через Фастив) 150 км,а по шосе на 20 км менша.Турист з

Киэва до Житомира ихав зализницею, а назад повертався автобусом.Скильки всього километрив проихав турист

Ответы на вопрос

Отвечает Крупнов Артём.

1)150-20=130(км) відстань з Киева до Житомира по шоссе
2)150+130 =280(км) всього проїхав турист.