Назустріч один одному їдуть 2 автобуси.Швидкість одного з них 40км/час,а швидкість другого

50км/час.На скільки кілометрів зблизяться автобуси за 1годину їзди? 2години?за 4години? за7годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Коренева Дарья.

(40+50)*1=90км - зблизяться автобуси за 1 год

(40+50)*2=180км - зблизяться автобуси за 2 год

(40+50)*4=360км - зблизяться автобуси за 4 год

(40+50)*7=630км - зблизяться автобуси за 7 год