Автобус за першу годину пройшов 20%, а за другу 2//5 всього шляху . а за третю - решту 40 км .

Скiльки км автобус пройшов за три години?

Ответы на вопрос

Отвечает Городовая Диана.

20%=20\100=1\5 шляху за першу годину

1\5+2\5=3\5 шляху за дві години

5\5-3\5=2\5 шляху за третю годину, а це 40 км

1\5=40\2=20 км

5\5=20*5=100 км весь шлях