38-(а-8)якщо а 18,39,38 67-(в+9)якщо в 8,25,32 як розписати і де ставити слово то


Ответы на вопрос

Отвечает Метельская Вероника.

38-(а-8) якщо а=18 то, 38-(18-8)=38-10=28

38-(а-8) якщо а=39 то, 38-(39-8)=38-31=7

38-(а-8) якщо а=38 то, 38-(38-8)=38-30=8

67-(в+9) якщо в=8 то, 67-(8+9)=67-17=50

67-(в+9) якщо в=25 то, 67-(25+9)=67-34=33

67-(в+9) якщо в=32 то, 67-(32+9)=67-41=26