7 литрлік және 4 литрлік ыдыспен өзеннен 5 литр суды қалай құйып алуға болады? Сроооооооочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Парфенова Настя.

7-4=3 3+7=10 10-4=6 6+7=13 13-4=9 9-4=5 5литр су шыкты (азайту куйып алган ыдыстан 4 литр су алып тастау деген соз. косу керисинше)