Скільки існує двоцифрових чисел AB, для яких різниця між числом AB та числом BA дорівнюватиме 9


Ответы на вопрос

Отвечает Щукина Таня.
Для этого нужно чтобы было B = A-1
21-12 = 9
32-23 = 9
43-34 = 9
54-45 = 9
65-56 = 9
76-67 = 9
87-78 = 9
98-89 = 9
Всего таких чисел 8.