У крамниці повісили об'яву.Ціни знижені на 1%. скільки потрібно платити за товар, який коштував

раніше 700грн? 500грн? 1200грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Анастасия.

1)700÷100%×1%=7грн
700-7= 693 грн
Ответ:693грн
2)500÷100%×1%=5грн
500-5=495грн
Ответ:495грн
3)1200÷100%×1%=12грн
1200-12=1188грн
Ответ:1188грн