Два пароми відправились одночасно в протилежних берегів ріки й зустрілися на відстані 900м від

лівого берега.Прибувши до місця призначення кожний паром відразу ж відправився у зворотному напрямку.Другий раз пароми зустрілися на відстані 300м від правого берега.Знайдіть ширину річки(пороми рухаються з постійною швидкістю).

Ответы на вопрос

Отвечает Кислица Алина.
А и с - скорости, х - ширина. Система:

720/а = (х -720)/с;

(х + 400)/а = (х + х - 400)/с
-----------------------
Делим одно ур-е на другое.

х = 1760