Допоможіть будь ласка, дуже треба! Дякую))Відро заповнене на половину.Коли до нього долили ще 2

літри води, воно стало заповненим на три чверті. Якою є місткість відра?

Ответы на вопрос

Отвечает Туманов Анастасий.
 1) 3/4-1/2= 2(литра)
    3/4-1/2=1/4 ,значит 1/4 ведра -это 2 литра. 
    А все ведро  это 4/4 ,т.е. целая часть. Находим 2 *4=8 (литров) входит в ведро